Menu

Kontakt

Masz pytania? chcesz się z nami skontaktować?
napisz lub zadzwoń już teraz.

Primavika
Sp. z o.o.

podstawowe informacje
o naszej spółce

Dane:
ul. Akacjowa 27
62-023 Gądki
NIP: 777-285-76-49
REGON: 300113700
KRS: 0000241018

Kontakt:
E-mail: kontakt@primavika.pl

Sekretariat
E-mail: sekretariat@primavika.pl
Telefon: 61 / 81 71 223

Dział
marketingu

zapraszamy do nawiązania
współpracy

Kontakt:
E-mail: marketing@primavika.pl

Sklep partnerski:
www.sklepvita.pl

 

 

Dział
sprzedaży

dla wszystkich chcących
poszerzyć dystrybucję

Kanał tradycyjny
Tomasz Sobczyk, Dyrektor ds. dystrybucji
E-mail: t.sobczyk@primavika.pl
Telefon: 504 234 808

Kanał nowoczesny
Mariusz Walczak, Senior Key Account Manager
E-mail: m.walczak@primavika.pl
Telefon: 537 234 566

Ewa Koniarek, Key Account Manager
E-mail: e.koniarek@primavika.pl
Telefon: 531 510 675

Eksport
Karolina Kulik, Export Key Account Manager
E-mail: k.kulik@primavika.pl
Telefon: 531 392 592

Dział
zakupów

Kontakt:
Magda Chojnacka, Senior Buyer
E-mail: m.chojnacka@primavika.pl
Telefon: 538 494 318

Formularz kontaktowy

skorzystaj z szybkiego
kontaktu online

Pamiętaj jednak o poprawnym podaniu swoich danych, w przeciwnym wypadku nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość.